RATAI KVADRATAI
8 645 05282  arba  ratai@kvadratai.lt

Apmokėjimas už paslaugas. Galima išankstiniu banko pavedimu arba grynais iš karto už visą nuomos laikotarpį. Taip pat paliekamas 150 € užstatas.

Degalai. Mikroautobusas paimamas pilnu kuro baku ir privalo būti grąžinamas pilnu kuro baku. .

Jei nuomoja fizinis asmuo: atvykdami turėkite galiojantį pasą arba tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą.

Jei nuomoja juridinis asmuo: atvykdami turėkite įmonės registravimo pažymėjimo kopiją, vadovo pasirašytą įgaliojimą sudaryti sutartį, antspaudą, vairuotojo pažymėjimą.

Papildomo vairuotojo registravimas. Būtina nurodyti, jei vairuos papildomas vairuotojas ir patiekti jo duomenis. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.

Ridos apribojimai. Visais atvejais yra taikomi ridos apribojimai iki 500 km parai. Kilometražas užsienyje derinamas individualiai.

Mikroautobuso paėmimas. Mikroautobuso perdavimas-priėmimas įforminamas nuomos sutartimi bei perdavimo-priėmimo aktu. Laikas derinamas individualiai.

Mikroautobuso grąžinimas. Mikroautobuso grąžinimas įforminamas perdavimo-priėmimo aktu, kuriame surašomi automobilio apžiūros metu nustatyti defektai ir trūkuma. Laikas derinamas individualiai.

Draudimas. Visi nuomojami automobiliai apdrausti civilinės atsakomybės ir kasko draudimu, galiojančiu visoje geografinėje Europoje.

Nuomos kaina. Nuomojamų automobilių kainos nurodytos su PVM ir  galioja automobilį naudojant Lietuvos teritorijoje. Kelionėms į užsienį kaina gali keistis atsižvelgus į dienų skaičių ir kilometražą.

Rezervacija. Rezervuoti automobilį galima telefonu  arba el. paštu. Rezervacijos mokesčio nėra.

Apribojimai. Draudžiama vykti į Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir kitas NVS šalių teritorijas su RATAI KVADRATAI nuomojamais automobiliais.


Mikroautobusus galite rezervuoti el. paštu ratai@kvadratai.lt arba telefonu +370 645 05282. Norėdami rezervuojant automobilį tai pačiai dienai, užsakymai priimami tik telefonu +370 645 05282.